Wielki Rozsutec, Vel’ký Rozsutec

Posted by

Wielki Rozsutec, Vel’ký Rozsutec. Jeden z najwyższych szczytów małej Fatry. Wejść można np. od wsi Stefanowa(zdjęcie z asfaltem jest stamtąd), gdzie można zostawić samochód. Droga wznosi się aż do ostatniego odcinka przed samym szczytem z niedużym nachyleniem więc nie jest bardzo wymagająca. Przed samym szczytem jest dość stromo, jednak pomagają w wejściu drabinki i łańcuchy. Czas wejścia bez pośpiechu to jakieś 3-4 godziny. Ze szczytu jest bardzo dobry widok w każdą stronę. Zejść można np. inną drogą do Stefanowej przez widowiskowe wodospady – Horné diery i Dolné diery.

GPS: 49.23237, 19.09891

Nawiguj: https://goo.gl/maps/UPG6nduWddndu55E6

Dodał: Dariusz Sn

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply