Wierzchosławice

Posted by

Okolice miejscowości Wierzchosławice, jezior Dwudniaki i Trzydniaki. Miejsce na ognisko, wiata turystyczna, jest WC. Bez prądu i wody, ścieżka przyrodnicza, bardzo bezpieczne, często patrolowane przez policję, cisza, spokój. Dla osób kochających las i chcących rozszerzać swoją wiedzę na jego temat… Ścieżka edukacyjna, bardzo rozbudowana i ciekawa. Miejsce fajne na piesze i rowerowe wycieczki, a blisko plaża i jeziora. Dobry punkt na nockę dla osób podróżujących autostradą A4. Polana z miejscem rekreacyjnym. Wierzchosławice 261, 33-122 Wierzchosławice.

GPS: 50.04125, 20.82103

Dodała: Aldona Sagan

Zobacz na pełnej mapie Wierzchosławice

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Na minus zakaz alko i używania wiatek po zmroku (to drugie wymaga pozwolenia LP). Praktycznie zerowy zasięg. Nad jezioro najlepiej stanąć kawałek wcześniej na innym parkingu.

  2. Ścieżka edukacyjna fajna tylko koniecznie zabrać coś na komary i kleszcze. Zaczyna się w prawym górym rogu polanki patrząc od wejścia.
    Udało nam się zobaczyć puchacza na żywo na wolności 🙂

Leave a Reply