Wieś Kuligów, Rzeka Bug

Posted by Admin
No votes yet.
Please wait...

1. GPS: 52.515496, 21.180507
2. Nazwa miejsca: wieś Kuligów, rzeka Bug
3. Kraj: woj. mazowieckie
4. Rodzaj miejsca: ziemna powierzchnia (pastwisko) między wałem a brzegiem rzeki. Brak infrastruktury. Jedynie śmietnik na odpady komunalne w pobliżu
5. Okolica: wieś Kuligów, rzeka Bug
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: ziemne (gruntowe)
7. Dojazd drogą: asfaltową (ostatnie 100m drogą szutrową)
8. Dla pojazdów: wszystkich
9. Ilość miejsca: kilkanaście pojazdów
10. Infrastruktura: śmietnik w odległości ok 10m, dostęp do rzeki
11. Ognisko: jest możliwość
12. Opał: można na miejscu zorganizować
13. Możliwość rozbicia namiotu: jest
14. Niedogodności: brak
15. Zalety i zakazy: możliwość kąpieli
16. Zasięg i internet: nie pamiętam
17. Data pobytu: październik 2018

Spokojne miejsce pomiędzy wałem a brzegiem rzeki Bug (ex pastwisko). Bliskość luźno pasących się krów, koni. Zjazd z wału po płytach betonowych na końcu których są nierówności (koleiny) i tylko jadąc długim zestawem z przyczepą lub kamperem z długim nawisem z tyłu należy zachować ostrożność. Możliwość grillowania, palenia ogniska. W weekendy zjeżdża się lokalna ludność, ale w czasie naszego pobytu wraz ze zmrokiem wszyscy odjechali. Dużo wędkarzy. Brak jakichkolwiek udogodnień.

GPS:

  • 52.51551, 21.18049

Nawiguj: https://goo.gl/maps/HgCYGR2WopK2

Dodał: Mirek

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply