Wioska Popeye

Posted by

Wioska, park rozrywki zbudowana w 1979 roku jako dekoracja do filmu. Za opłatą można wejść do środka, ale moim zdaniem nie warto (w 2019 koszt biletu – 17 Euro dorosły, 13,5 Euro dziecko). Wioska otwarta przez cały rok. W ramach biletu wstępu możliwość przepłynięcia się łodzią po zatoce, animacje dla dzieci itp. Wiele domków jest dostępnych w środku. Są tam różne wystawy, atrakcje itp. Widok na wioskę z pobliskiej skarpy – oszałamiający. Ceny jedzenia w wiosce – koszmarne.

Dojazd samochodem – w pobliżem bezpłatny parking lub bardzo popularnym na Malcie autobusem.

GPS: 35.96097, 14.34117

Nawiguj: https://goo.gl/maps/vBvFEr85NG2W2iyN8

Dodał: Maciej Leciejewski

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply