Wodospady Dwoslap i Trislap

Posted by

Niewielkie acz malownicze wodospady Dwoslap i Trislap znajdziemy w Bośni i Hercegowinie, w pobliżu miejscowości Lohovo. Progi i kaskady ukształtowały się tutaj na rzece Una. Możemy je podziwiać z terenu ośrodka wypoczynkowego Eko Selo Natura Art. Tuż przy nim znajdziemy dosyć duży darmowy parking z którego możemy wyruszyć na wycieczkę.

Jednak by zobaczyć wodospady musimy wejść na teren wspomnianego ośrodka, za wejście nie jest pobierana opłata. Podziwianie kaskad ułatwi nam wieża widokowa i drewniane kładki wzdłuż brzegu Uny. Po spacerze możemy odpocząć w tutejszej letniej restauracji serwującej dobrą kawę i regionalne posiłki.

GPS: 44.73443, 15.92619

Nawiguj: https://goo.gl/maps/tyiiqTEap2QhQrsZ7

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply