Wybrzeże w Obwodzie Fier

Posted by

1. GPS: 40°45’33.6″N 19°22’14.6″E
2. Nazwa miejsca: wybrzeże w Obwodzie Fier
3. Kraj: Albania
4. Rodzaj miejsca: miejsce dzikie
5. Okolica: przy samej plaży, pod drzewami
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: gleba raczej bez trawy, piasek
7. Dojazd drogą: ostatni kawałeczek szuter, wcześniej dziurawy asfalt
8. Dla pojazdów: wszystkich
9. Ilość miejsca: kilka pojazdów
10. Infrastruktura: brak
11. Ognisko: możliwość rozpalenia
12. Opał: pod dostatkiem
13. Możliwość rozbicia namiotu: Tak
14. Niedogodności i zakazy: w pobliżu budynek mundurówki – chyba policji, raz przejeżdżał samochód wojskowy, ale nikt nie robił problemów, problem ze zdobyciem wody słodkiej, lepiej mieć zapas
15. Inne zalety: miejsce przy samej plaży – piaszczystej i pustej, jak na bałkany czystej, ale pod drzewami, więc w cieniu, jakieś 100 m dalej z knajpka z pysznymi owocami morza (i nie tylko)
16. Zasięg i internet: z zasięgiem i internetem nie było problemu, nie pamiętam jaka sieć
17. Data pobytu: 08.2018

Miejsce super, byliśmy tam 3 dni, raz przyjechało albańskie małżeństwo, bardzo sympatyczne choć bez możliwości porozumienia.

Największy problem to słodka woda. raz butelki napełniliśmy u pani w najbliższym sklepie (ok 5 km), gdzie robiliśmy zakupy. tam też kupiliśmy domową rakiję.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/Z3aGQXDiDvbj7dWE7

Dodała: Paulina Gniewek

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply