Wydmy

Posted by

Daleko od głównych dróg, mało turystyczne miejsce.

Na mapie wygląda to jak beżowa kropka na zielonym morzu. Miejsce, o którym mówię to pagórkowaty teren o wielkości około 1ha w całości pokryty piaskiem w połączeniu z klasyką iglastego lasu – wielkimi sosnami. Ciekawe miejsce dla miłośników natury i odludzia, nuda dla tych, którzy nie potrafią zachwycić się widokiem wydm. Wydmy są położone głęboko w lesie i z dala od dużych miast, z tego co wiem służy mieszkańcom okolicznych wsi jako cel spacerów z dziećmi. Na miejscu zauważyłam też ślady crossa, ale mimo słonecznego niedzielnego popołudnia nie spotkaliśmy zupełnie nikogo. Fajne miejsce na chillout i wyciszenie, ale raczej na max kilka godzin lub przystanek w drodze, a nie jako stały biwak.

Niemal do samego celu prowadzi żółty szlak (pieszo-rowerowy), mający swój początek na obrzeżach miejscowości Popielów. Same wydmy są położone około 150 metrów od tego szlaku. Wokół pełno zwierza, w pobliskich lasach jelenie i dziki mają się bardzo dobrze. Ostrożnie po zmroku! Podrzucam zdjęcia i screen z mapy.

GPS: 50.855249, 17.696916

Nawiguj: https://goo.gl/maps/qa7ZigZKHh52

Dodała: Magdalena Wilczewska

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply