Yarrangobilly Termal Pool

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Basen termalny zlokalizowany na terenie parku narodowego Gór Kościuszki.
Niedaleko basenów znajdują się jaskinie, które można zwiedzać (ostatnie wejście do godziny 16).
Basen termalny z wodą, która nie zamarza w zimie, ale jeżeli ktoś nastawia się na „nasze europejskie temperatury” to może się rozczarować lub zdziwić. Woda ma temperaturę 27 stopni.
Mamy tutaj dwa baseny połączone ze sobą, przebieralnię, ubikację, ławeczki i stoliki. Obok przepływa rzeka, w której również można się kąpać. Po trawie skaczą kangury. Dla tych co nie lubią się kąpać – są tu poprowadzone również szlaki turystyczne. Wstęp płatny – 24h- 4AUD/os.
Zakaz biwakowania, ale niedaleko są wyznaczone darmowe campgroundy.

GPS: -35.73164, 148.48571

Nawiguj: https://goo.gl/maps/wCQU9EAbgFG2

Dodała: Aleksandra Rodęs

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply