Yarrangobilly Termal Pool

Posted by

Basen termalny zlokalizowany na terenie parku narodowego Gór Kościuszki.
Niedaleko basenów znajdują się jaskinie, które można zwiedzać (ostatnie wejście do godziny 16).
Basen termalny z wodą, która nie zamarza w zimie, ale jeżeli ktoś nastawia się na „nasze europejskie temperatury” to może się rozczarować lub zdziwić. Woda ma temperaturę 27 stopni.
Mamy tutaj dwa baseny połączone ze sobą, przebieralnię, ubikację, ławeczki i stoliki. Obok przepływa rzeka, w której również można się kąpać. Po trawie skaczą kangury. Dla tych co nie lubią się kąpać – są tu poprowadzone również szlaki turystyczne. Wstęp płatny – 24h- 4AUD/os.
Zakaz biwakowania, ale niedaleko są wyznaczone darmowe campgroundy.

GPS: -35.73164, 148.48571

Nawiguj: https://goo.gl/maps/wCQU9EAbgFG2

Dodała: Aleksandra Rodęs

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply