Zajazd pod Caryńską

Posted by

Zajazd Pod Caryńską położony jest w Bieszczadach w miejscowości Ustrzyki Górne, w samym centrum Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Nasz obiekt to nowoczesny, całoroczny ośrodek turystyczny, który pragnie zaprosić Państwa do spędzenia wspólnie pięknych chwil w naszych skromnych, ale jakże gościnnych progach, korzystając z naszych usług noclegowych, jak również restauracyjnych.

W Naszym Zajeździe znajdują się dwie sale konsumpcyjno – konferencyjne na oddzielnych kondygnacjach.

W sali górnej króluje wielki piec, a na ścianach znajdują się rysunki wykonane przez artystów, którzy wspaniale odwzorowali sztukę dekoracji z okresu przebywania tu ludności bojkowskiej.

Naszym gościom polecamy tradycyjne potrawy kuchni polskiej, kuchni regionalnej oraz szeroki wybór napojów i trunków. Proponujemy spróbować niepowtarzalnego smaku dań z dziczyzny, baraniny oraz dań jarskich, charakterystycznych dla regionu Podkarpacia. Dodatkowo przyjemną atmosferę w czasie posiłków stworzy muzyka takich zespołów jak „Stare Dobre Małżeństwo” czy „Bez Jacka”.

Z kartą Grupy Biwakowej10 % RABATU w restauracji !

 

Zajazd Pod Caryńską, 38-713 Lutowiska, Ustrzyki Górne 1A, woj. Podkarpackie

tel: 511 311 552
e-mail: rezerwacje@carynska.pl
https://carynska.pl
https://www.facebook.com/zajazdpodcarynska
GPS: 49.106551302557875, 22.64981434319598

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply