Zbiornik Słup na Pogorzu Kaczawskim, niedaleko Złotoryi

Posted by

Możliwość biwaku ze wszystkich stron dookoła, trzeba wybrać coś dla siebie, na mapie zaznaczone miejsce z najłatwiejszym dojazdem

Dojazd do nabrzeżna dość wyboistymi drogami, trzeba ocenić możliwości swojego auta i dobrać drogę dla siebie (myśmy się dwa razy zagrzebali w piachu).  Osobówki czy busy coś tam dla siebie znajdą, dla ciężkich kamperów i przyczep raczej nie polecam.

W weekendy czy latem miejsce dość oblegane przez wędkarzy, czasem trzeba trochę poszukać aby sobie znaleźć wolną zatoczkę.

Nie wiem czy miejsce nadaje się do kąpieli, nie widziałam kapiących się. Sporo brzegów dość bagnistych. Jest zwyczaj palenia ognisk.

Ujęcia wody, koszy na śmieci czy udogodnień typu wiaty, ławeczki – brak.

GPS 51.0932, 16.12694

dodał:     Tytus Kararabanow

Zobacz na pełnej mapie Zbiornik Słup na Pogorzu Kaczawskim, niedaleko Złotoryi

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Mój pierwszy wyjazd, Zbiornik Słup znam z młodzieńczych lat – często tam wędkowałem a teraz przyszedł czas na biwakowanie. Wybrałem polecany najłatwiejszy dojazd i bardzo Polecam. Gdy dojedziemy do wody to po prawej stronie stoi toi toi i co mnie przeraziło to bardzo dużo śmieci itp. Ja skręciłem w lewo jakieś 150 m i było super. Z toi toi nie skorzystałem nie odważyłem się gdy zobaczyłem tyle śmieci.

Leave a Reply