Zdbice nad Piławą

Posted by

Pole biwakowe Zdbice nad rzeką Piławą. Kilka wiat, toitoi, stoliki, ławki. Dostępne dla kajakarzy oraz turystów zmotoryzowanych. Bardzo fajne, czyste i słoneczne miejsce nad rzeką. Darmowe.

GPS: 53.38657, 16.52469

Dodała: Patrycja Ageena

Zobacz na pełnej mapie Zdbice nad Piławą

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

  1. Byłem tutaj już od strony wody kajakiem a tym razem od strony lądu autem.
    Cudowne miejsce zwłaszcza poza sezonem. Kompletna cisza i spokój. Odwiedziny dzikich zwierząt są tu normą a nocne niebo wygląda obłędnie. Niesamowity klimat tego miejsca przywołuje na kolejne opdwiedziny.

  2. Świetna miejscówka. Czysta i piaszczysta woda. Miejsca na ognisko, tylko opał trzeba nazbierać ale wokół las więc nie ma problemu. Jest nawet huśtawka nad rzeką. Ale toitoia nie znalazłem, jest znak wc ale pokazuje w krzaki 😀
    Słaby zasięg, internet w T-Mobile coś tam dowiewa ale trzeba mieć cierpliwość (o webexie można zapomnieć). Straż leśna prosiła żeby nie parkować kampera na miejscu biwakowym tylko na parkingu dla osobówek (trochę ciasny i nie do końca równy).

  3. Dojazd jakieś 2km droga gruntowa przez las. Jest znak że dojazd legalny. Po deszczach są spore kałuże ale dało się dojechać kamperem bez problemu (mam nadzieję że wyjedziemy tak samo). Gałęzie wysoko, 3m kamper przejechał bez odrapań.

Leave a Reply