Zlatna Ribka Camping

Posted by

Camping „Złota Rybka” położony jest wśród bogatej egzotycznej roślinności w południowej części tzw. „Royal Beach” i znajduje się zaledwie 2 km. na zachód od miasta Sozopol. Kemping oferuje swoim gościom miejsca kempingowe na 150 przyczep kempingowych / kamperów i namiotów. Goście kempingu mogą korzystać z bezpłatnych pryszniców, WC i internetu (WI-FI). Dodatkowo na terenie kempingu znajduje się restauracja, pawilon naleśnikowy, sklep spożywczy i owocowo-warzywny, piekarnia, centrum medyczne, masaże, sklep ze sprzętem sportowym i pamiątkami, atrakcje wodne oraz nadmuchiwany zamek dzieci. Plaża jest strzeżona przez ratowników i jest wyposażona we wszelkiego rodzaju udogodnienia.

Przybliżone ceny:
Cena jest złożona i obejmuje jeden samochód kempingowy (przyczepa kempingowa / kamper / namiot) – do 4 osób plus samochody, a także korzystanie z prądu, wody i internetu (WI-FI). Dodatkowo przy rejestracji w recepcji kempingu pobierana jest opłata uzdrowiskowa Gminy Sozopol w wysokości 0,48 BGN / os. Za dzień.

kampery/przyczepy
1 strefa 55-60 BGN
2 strefa 45-50 BGN

namioty
1 strefa 45 BGN
2 strefa 35 BGN

Kontakt:

tel. (+359) (550 ) 22534
motelcarousel@yahoo.com
https://zlatna-ribka.com
GPS: 42.408397, 27.673082

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply