Złoty Stok

Posted by

Jadąc z Kłodzka w kierunku Otmuchowa, przejeżdżamy przez Złoty Stok, leżący przy samej granicy Polsko Czeskiej. Znajduje się tu była kopalnia złota i muzeum, które można odwiedzać w godz 9.00 do 18.00. Parking darmowy, nie tylko przy wejściu do kopalni, ale również wyżej, przy wejściu do drugiej sztolni (GPS: 50.436832, 16.872331 ). Na obu parkingach można bez problemu nocować, a rano być pierwszymi gośćmi, co pozwoli uniknąć tłumu zwiedzających. Miejsce godne polecenia, oprócz kopalni, inne atrakcje jak olbrzymi park linowy, pływanie łódką podziemną rzeką i niespodzianki przygotowane specjalnie dla dzieci.

GPS: 50.440868, 16.874969

Nawiguj: https://goo.gl/maps/U9uiJwMjHkmTGLsw8

dodał: Edward Drozdowski

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply