[object Object]

A26 Bartosze - Jezioro Sunowo

Pole biwakowe



5.0

(1)

Domki, biwak, plaża, rura do zjeżdżania do wody, stołówka, TV, świetlica, ping pong, piłkarzyki stołowe, boisko siatkówki plażowej.


Przybliżone ceny

7zl osoby dorosłe i 4zl dzieci.


Infrastruktura kempingowa

  • campingWcToalety
  • campingShowerPrysznice
  • campingShedWiata / Stoły piknikowe
  • campingBonfireMiejsce na ognisko lub grill

Infrastruktura karawaningowa

  • caravaningFillWaterMożliwość napełnienia zbiornika wody

  • Inna infrastruktura:

    Blisko miasta Ełk w razie potrzeby zaopatrzenia.

  • Atmosfera:

    Uniwersalna

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Utwardzony

  • Zwierzęta domowe:

    Nie określono

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Krzysztof Stulgis

    Dodane:

    12 lipca 2022 06:48

  • Współrzędne GPS:

    53.829676, 22.282031


5
4
3
2
1

5.0

(1)


  • Agnieszka Szymczak

    Agnieszka Szymczak

    07 lipca 2023 09:57

    Bardzo mili właściciele. Został udostępniony nam dostęp do domku w którym był prysznic i WC. Na terenie restauracja. Ogólna cisza spokój dla ludzi chcących zaznać spokoju i wyciszenia.

    Zdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy