Grupa Biwakowa
​
​
🇵🇱
Dołącz do grupy
🇵🇱
Grupa Biwakowa
Dołącz do grupy
    Mapy

    Wszystkie miejsca

    Tylko miejsca biwakowe

    Tylko kempingi

    Tylko atrakcje turystyczne

    Tylko serwis kampera

    Tylko miejsca z rabatem


Dodaj nowe miejsce


    Opis grupy

    Aktualności

    Artykuły

    Sklepik

    Reklama

    Kontakt


    Regulamin

    Polityka prywatności

[object Object]

Berekfürdői Gyógy- és Strandfürdő

Basen



Wyznacz trasę

5.0

(1)

Czekamy na naszych gości pragnących zregenerować siły i zrelaksować się w naszym spa, które znajduje się na 8 hektarach pięknej zieleni, z 12 basenami, przez 365 dni w roku. Oprócz 4 całkowicie odnowionych basenów w naszym wewnętrznym dziale, osoby przybywające do zdrowia mogą skorzystać z szerokiej gamy podwodnej fizjoterapii, kąpieli z ciężarami, kąpieli gazowanych, leczniczych masaży leczniczych, podwodnych masaży strumieniowych i zabiegów elektroterapii, nawet przy wsparciu gruźlicy. Woda termalna polecana jest głównie dla osób ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego oraz do rehabilitacji powypadkowej. Wskazany jest również przy chorobach reumatycznych, zmęczeniu nerwowym oraz łagodzi dolegliwości ginekologiczne. Wielu ich gości również stosuje reżim picia, ponieważ z ich doświadczenia wynika, że ​​zmniejsza to zgagę i łagodzi dolegliwości żołądkowe.


  • Adam Mit

    Ostatnio odwiedzone:

    09 listopada 2024 10:34 przez Adam Mit

  • Telefon:

    +36 59/519 029

  • Email:

    gyogyaszat@berek-viz.hu

  • Strona internetowa:

    https://www.furdo.berekfurdo.hu/

  • Facebook:

    https://www.facebook.com/berekvizkft/

  • Messenger:

    Kliknij, aby napisać wiadomość

  • Iras

    Dodane:

    16 czerwca 2022 08:10

  • Współrzędne GPS:

    47.387354, 20.841409


5
4
3
2
1

5.0

(1)


  • Jarosław Olszewski

    Jarosław Olszewski

    02 maja 2025 07:28

    Super miejsce na podreperowanie zdrowia w wodach borowinowych. Atrakcyjne ceny, kamper + dwie osoby ca. 80 zł doba. Infrastruktura zadbana, czysto chociaż wyposażenie " komuna".

    Zdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy