Grupa Biwakowa
​
​
Dołącz do grupy
Grupa Biwakowa
Dołącz do grupy
    Mapy

    Wszystkie miejsca

    Tylko miejsca biwakowe

    Tylko kempingi

    Tylko atrakcje turystyczne

    Tylko serwis kampera

    Tylko miejsca z rabatem


Dodaj nowe miejsce


    Opis grupy

    Aktualności

    Artykuły

    Sklepik

    Reklama

    Kontakt


    Polityka prywatności

[object Object]

Camping Black Pearl Dziwnów

Kemping



Wyznacz trasę

4.8

(4)

Nowy oddany do użytku kemping w Dziwnowie (za mostem) w lipcu 2023, wszystko pięknie ładnie, nowoczesne, przy parcelach systemy "camper system", połowa kempingu jeszcze nie dokończona. Nie będzie to tani kemping, parcela na tę chwilę 110zl/doba, prąd 30zl, zwierzęta 20zl itd.


Infrastruktura kempingowa

  • campingWcToalety
  • campingShowerPrysznice
  • campingKitchenKuchnia
  • campingLaundryPralnia
  • campingBonfireMiejsce na ognisko lub grill
  • campingPlaygroundPlac zabaw

Infrastruktura karawaningowa

  • wcToaleta
  • dirtWaterZrzut szarej wody
  • caravaningFillWaterMożliwość napełnienia zbiornika wody
  • caravaningElectricityPrzyłącze elektryczne
  • caravaningWaterWoda na parceli

  • MavlaT4

    Ostatnio odwiedzone:

    21 czerwca 2025 11:56 przez MavlaT4

  • Okres działania:

    Sezonowy

  • Atmosfera:

    Spokojna

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Utwardzony

  • Zwierzęta domowe:

    Nie określono

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Strona internetowa:

    https://camping-black-pearl.pl/

  • Krzysiek Stodolny

    Dodane:

    25 lipca 2023 22:28

  • Współrzędne GPS:

    54.018389, 14.747862


5
4
3
2
1

4.8

(4)


  • WONSU

    WONSU

    12 września 2025 00:11

    Przemyślany system parcel. Czyste prysznice, toalety. Dostęp do wody, prądu, pralki. Miła obsługa. Pobyt 5-16.08.2025

  • MavlaT4

    MavlaT4

    22 czerwca 2025 12:01

    Nowoczesny, komfortowy camping. Parcela , auto, dwie osoby dorosłe 110zl/ dobę. Są 4 prysznice damskie, 4 męskie. 4 toalety damskie, 4 męskie. Dwa stanowiska kuchenne na zewnątrz ( płyty elektryczne, zlewy ). Miejsce przy samej rzece, za płotem sklep spożywczy ( żabka ). Jedyne czego brakowało, to ogólnodostępnego czajnika elektrycznego, żeby szybko zagotować wodę. Uważam że cena jest adekwatna do jakości jaką się otrzymuje. Toalety pachnące, dostępne mydło w płynie, ręczniki do rąk, papier.

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Tomasz Kasztelan

    Tomasz Kasztelan

    18 sierpnia 2024 11:55

    Bardzo fajny kamping. Zadbane i bardzo czyste toalety. Plac zabaw dla dzieci. Bardzo miło spędziliśmy czas na tym kempingu.

  • Oliviero

    Oliviero

    06 sierpnia 2024 21:50

    Według mnie bardzo przyjemny kemping/pole namiotowe dla rodzin z dziećmi. Jest plac zabaw, jeżeli chodzi o sanitariaty to wszytko nowoczesne i bardzo czyste i schludne w cenie beż żetonów czy limitów czasowych tak samo jak ładowanie telefonów jest w cenie bez limitu. Jeżeli chodzi o cenę to ciężko powiedzieć bo to mój pierwszy Kamping nad morzem, 30zł za osobę dorosłą plus mały namiot 25zł. Suma 55zł nie jest źle ale mogło by być taniej jak zawsze😁

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy