[object Object]

Dzikie miejsce nad zalewem - naprzeciwko głównego parkingu

Dzikie miejsce biwakowe



5.0

(1)

Dzikie miejsce biwakowe - jadąc od Komorowa, skrecamy w lewo w szutrową drogę, jakieś 100m przed wjazdem na główny parking przy zalewie. Droga na początku całkiem spoko, ale im dalej tym więcej dziur i wyrw. Raczej dla osobówek, suwów, ewentualnie mały bus i sprawny kierowca. Miejscówek jest sporo, często zajęte przez wędkarzy, albo miejscowych biwakowiczów, ale na noc pustoszeją. Nam miejsce polecił przemiły Pan wedkarz i trafiliśmy idealnie, pod drzewami, nad samą wodą.


  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Trawa

  • Dojazd drogą:

    Gruntową

  • Dojazd dla pojazdów:

    Tylko osobówki/małe kampery

  • Ilość miejsca:

    Na nasze 'polance'spokojnie można ustawić 5 namiotów i 2 samochody

  • Jakość sygnału GSM:

    Słaby

  • Kinga Olenska

    Dodane:

    07 lipca 2024 15:18

  • Współrzędne GPS:

    50.853587, 16.399336


5
4
3
2
1

5.0

(1)


  • Mariuszdsw

    Mariuszdsw

    25 sierpnia 2025 22:12

    Dojazd autem osobowym ewentualnie buskamper. Z przyczepą czy większym kamperem jak alkowa czy polintegra radzę nie ryzykować Chociaż widziałem kilka razy ze z przyczepą wjechali. Ja mieszkając w okolicy to tylko spacer na nogach ewentualnie autem wyjeżdżam. Plusy ze można samemu stać nad wodą, większość to wędkarze albo spacerowicze i jednodniowi piknikowcy z grillem. Noce spokojne. Ot taka miejscówka pod namiot i spacer.

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy