[object Object]

Jezioro Salda Turcja

Dzikie miejsce biwakowe



5.0

(1)

Dzikie miejsce. Do okoła jeziora można znaleźć wiele miejscówek i ujęcia wody również. Czysto i dobry zasięg GSM. W pobliżu miasteczko gdzie można zrobić zakupy.


  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Szuter

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Marek Puchała

    Dodane:

    22 listopada 2024 15:56

  • Współrzędne GPS:

    37.517001, 29.683983


5
4
3
2
1

5.0

(1)


  • Adam Kozyra

    Adam Kozyra

    4 dni temu

    Piekny widok. Czysto.Podjechala do nas policja ale tylko żeby się przywitać. W nocy dochodzą dźwięki dyskoteki. Pozatym bardzo spokojnie

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy