[object Object]

Ośrodek Sportów Wodnych MORiS - Łąka

Pole biwakowe



4.8

(9)

Ośrodek sportów wodnych miejscem na campingi i polem namiotowym. Czynne od 29 kwietnia do 30 września. Inwestycja została zrealizowana z pomocą funduszy europejskich.


Infrastruktura kempingowa

  • campingWcToalety
  • campingShedWiata / Stoły piknikowe
  • campingBonfireMiejsce na ognisko lub grill
  • campingPlaygroundPlac zabaw
  • campingRestaurantBar / Restauracja

  • osolomy

    Ostatnio odwiedzone:

    07 sierpnia 2024 14:37 przez osolomy

  • Okres działania:

    Sezonowy

  • Atmosfera:

    Rodzinna

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Trawa

  • Zwierzęta domowe:

    Nie określono

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • toooomelo

    Dodane:

    15 lipca 2022 11:17

  • Współrzędne GPS:

    49.966185, 18.888472


5
4
3
2
1

4.8

(9)


  • osolomy

    osolomy

    07 sierpnia 2024 14:40

    ocena na środę obiekt ok sanitariaty ok ale akwen dla twardzieli woda nie zacheca

    Zdjęcie komentarza
  • sebanoo

    sebanoo

    22 czerwca 2024 14:21

    Nowe czyste toalety oraz prysznice plaża czysta i piaszczysta woda czysta plac zabaw dla dzieci są i budki z gastronomią

  • Patrycja Paszkowska

    Patrycja Paszkowska

    19 maja 2024 12:48

  • Monika Woźnica

    Monika Woźnica

    13 kwietnia 2024 21:12

  • ewes

    ewes

    25 sierpnia 2023 12:25

    Długi weekend sierpiowy na tym kempingu... Dużo ludzi, mała ilość sanitariatów, kolejki a czystość pozostawiała dużo do życzenia. Na 5 dni woda pod prysznicem była ciepła raz. Cisza nocna raczej mało przestrzegana. Po 23 nie dało się spać bo pare namiotów dobrze się bawiło jakby byłi sami w koło. Woda na kąpielisku średnia.

  • Łukasz Miodoński

    Łukasz Miodoński

    23 czerwca 2023 00:25

    Bardzo fajne miejsce, dużo udogodnień ;)

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Szymon Smela

    Szymon Smela

    23 czerwca 2023 00:22

    duże pole namiotowe z możliwością wjazdu autem/kamperem. plaża z miejscem na kąpiel z fontanną 20mod namiotu. bar, miejsce na ognisko, czyste toalety z prysznicem, przebieralnie, nic dodać nic ująć cena w naszym przypadku 15zl od osoby

    Zdjęcie komentarza
  • Ika

    Ika

    30 maja 2023 21:08

    Czysto, przestronnie, zadbany teren. Sporo miejsc dla kamperow, przyczepek czy namiotów. Akurat przed sezonem były 2kampery i dwa namioty. Bar przy plazy, miejsca do relaksu,huśtawki, placyk zabaw. Sanitariaty tez ok. Podłączenie do prądu. Nie ma jedynie miejsca do szarej wody i pobrania czystej, ale kombinowaliśmy z konewka i wiaderkiem.:)

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy