Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Park Gródek w Jaworznie

Kamieniołom



4.3

(12)

Park Gródek znajduje się między Pieczyskami a Ciężkowicami w Jaworznie. Dzięki niszczycielskiej działalności człowieka teren parku przybrał taki specyficzny kształt. Otóż głębokie parowy i urwiska skalne są pozostałością dawnych wyrobisk cementowni i zakładów dolomitowych. Osoby, które mieszkają w pobliżu Pieczysk, Dobrej i Ciężkowic, mogą pamiętać huk eksplozji kruszących skały kamieniołomu.


  • Marcin averso

    Ostatnio odwiedzone:

    19 lipca 2025 15:32 przez Marcin averso

  • Dodane:

    03 lutego 2021 13:27

  • Współrzędne GPS:

    50.226192, 19.316201


5
4
3
2
1

4.3

(12)


  • MaR

    MaR

    08 września 2024 18:43

    fajne miejsce na spacer, szczególnie jak jest ładna pogoda. w weekend dużo ludzi, ale to chyba nie jest zaskoczeniem, polecam odwiedzić!

  • thrix

    thrix

    13 sierpnia 2024 13:16

    Przereklamowane.

  • ksander

    ksander

    01 czerwca 2024 10:47

    Świetne miejsce.

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Jan Wojtasik

    Jan Wojtasik

    04 maja 2024 08:24

    Według mnie miejsce jest obecnie przereklamowane, może z tego powodu że pamiętam je z okresu gdy Kamieniołom był w eksploatacji i wszystko było naturalne bez wszechobecnego makijażu.

  • Larysa Dobrzyńska

    Larysa Dobrzyńska

    21 lipca 2023 14:02

    super miejsce .w sezonie dość dużo ludzi . fajne miejsce na spacer

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Maniek Jurzyca

    Maniek Jurzyca

    28 maja 2023 13:28

    polecam super miejsce i widoki

  • adampoloczek

    adampoloczek

    07 stycznia 2023 21:13

    To miejsce to przykład jak doskonale można zrewitalizować tereny przemysłowe. Wiaty biwakowe, ścieżki rowerowe, arboretum, Polany pkt widokowe i przede wszysktim nurkowanie. Można tam spędzić niejedno popołudnie

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • AgaS

    AgaS

    13 lipca 2022 18:10

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy