Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Parking Leśnictwa Kołacze

Miejsce z infrastrukturą



4.0

(1)

Parking leśny przy szosie, w centrum kompleksu leśnego, rzadko odwiedzany przez turystów, raczej tylko w sezonie grzybiarze i amatorzy jagód. Jest miejsce na kilka samochodów, camper czy samochód z przyczepą kempingową też się zmieści, lecz zawrócić będzie ciężko, wyjazd raczej tyłem. W nocy ruch na szosie praktycznie żaden. Parking jest jednocześnie początkiem ścieżki dydaktycznej, która prowadzi do Zagrody Poleskiej w Kołaczach.


Infrastruktura

  • shedWiata
  • tablesStoliki
  • benchesŁawki
  • tentPossibilityMożliwość rozbicia namiotu
  • combustibleMożliwość nazbierania opału
  • grillGrill

  • PSM

    Ostatnio odwiedzone:

    04 sierpnia 2023 09:03 przez PSM

  • Zakazy i niedogodności:

    Brak koszy na śmieci i innej infractruktury. Palenie ogniska niedozwolone

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Gruntowy

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    3-5

  • Jakość sygnału GSM:

    Słaby

  • Dodane:

    17 września 2020 00:00

  • Współrzędne GPS:

    51.445509, 23.350216


5
4
3
2
1

4.0

(1)


  • PSM

    PSM

    05 sierpnia 2023 09:12

    Miejscówka przy samej ulicy, na której nocą ruch spada prawie do zera. Jednak ten kawałek prostej sprawia, że przejeżdżające auta są dość mocno słyszalne ze względu na wysoką prędkość. Poza tym miejsce całkiem przyjemne, chociaż niewielkie - ale to zaleta, bo przy dwóch autach bywa już ciasnawo i nie pcha się tu lokalna młodzież, celem wykonywania swoich ulubionych czynności - spożywania alkoholu przy głównej muzyce. Niestety w okolicy to dość popularne zajęcie ;) Niewielka wiata z kominkiem i dużym stołem, obok zadaszony stolik oraz trzy pod gołym niebem. W czasie naszego pobytu, nie było drewna do palenia.

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy