[object Object]

Parking leśny Potok

Miejsce z infrastrukturą



4.0

(4)

Parking leśny pomiędzy wsią Potok i Nowe Czaple


Infrastruktura

  • shedWiata
  • tablesStoliki
  • benchesŁawki
  • trashcanKosz na śmieci

  • Jan Swierkot

    Ostatnio odwiedzone:

    03 sierpnia 2024 15:39 przez Jan Swierkot

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Gruntowy

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    3-5

  • Jakość sygnału GSM:

    Brak zasięgu

  • Iras

    Dodane:

    24 lutego 2021 18:00

  • Współrzędne GPS:

    51.524850, 14.822120


5
4
3
2
1

4.0

(4)


  • Anna Bańczyk

    Anna Bańczyk

    03 sierpnia 2024 16:47

    Miejsce aktualne, droga nie wygląda na mocno uczęszczaną, choć po kostce mocno słychać auta.

    Zdjęcie komentarza
  • Jan Swierkot

    Jan Swierkot

    03 sierpnia 2024 15:41

    Nie śpimy tu - jesteśmy przejazdem. Miejscówka wygląda bardzo dobrze. Absulutnie dobre miejsce na nocleg w trasie.

  • Krzysiek Wójtowicz

    Krzysiek Wójtowicz

    24 września 2023 20:55

    24-wrz-2023 - Miejscówka aktualna. Typowy przydrożny parking z wiatą i ogrodzeniem. Droga kostka ale mało ruchliwa. Jako nocleg przelotowy ok. Jeśli Geościezka to raczej nie ten parking a stawać po prostu na parkingu nr 2 Geościezki - wieczorem pustoszeje i idzie znaleźć równy kawałek :)

  • Anna Tomczak

    Anna Tomczak

    03 maja 2022 17:22

    blisko szlak rowerowy, genialna baza wypadowa na Geościeżke i do Parku Mużakowskiego. Parking położony przy drodze nr 350 wyłożonej kostka, wiec z daleka slychac tyrtkotanie, niemniej ruch niewielki. Rano odwiedził nas leśniczy kontrolujący porządek. Zdecydowanie polecamy!

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy