Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Parking leśny z infrastrukturą

Miejsce z infrastrukturą



4.0

(1)

Parking z infrastrukturą położony w lesie między miejscowością Gola a Starym Gostyniem. Ruch bardzo niewielki, spokojnie . Miejsce spokojnie na 8 kamperów. Brak wody i wc


Infrastruktura

  • tablesStoliki
  • benchesŁawki
  • trashcanKosz na śmieci
  • tentPossibilityMożliwość rozbicia namiotu

  • Teodor Janicki

    Ostatnio odwiedzone:

    23 marca 2026 17:34 przez Teodor Janicki

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Utwardzony

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    8

  • Jakość sygnału GSM:

    Słaby

  • wanadoo1

    Dodane:

    02 marca 2022 15:40

  • Współrzędne GPS:

    51.890215, 16.964280


5
4
3
2
1

4.0

(1)


  • Teodor Janicki

    Teodor Janicki

    23 marca 2026 17:36

    Ciche, spokojne miejsce, bez toalety itp. Są ławeczki, bezpieczna okolica. Kamper się zmieści i to ni jeden. Parking w środku lasu.

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy