Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Parking przy Malenovická vyhlídka

Parking



5.0

(3)

Parking przy punkcie widokowym, zresztą z parkingu też piękne widoki. Minusem dla niektórych może być sąsiedztwo cmentarza. Droga obok o małym ruchu.


  • kludi13

    Ostatnio odwiedzone:

    29 czerwca 2024 10:01 przez kludi13

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Utwardzony

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    5-7

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Iras

    Dodane:

    27 lipca 2023 06:31

  • Współrzędne GPS:

    49.584988, 18.397793


5
4
3
2
1

5.0

(3)


  • Waldek Wójcik

    Waldek Wójcik

    17 stycznia 2026 19:38

    Miejsce z pięknym widokiem na Beskid Śląsko Morawski. Jesli jest ktoś w okolicy to dobra opcja. Super miejsce wypadowe na Lysa Hore. Restauracja oddalona o 800m

  • kludi13

    kludi13

    02 lipca 2024 09:59

    Miejsce piękne, my zatrzymaliśmy się poniżej parkingu, przy drewnianej wiacie. Widoki cudowne o zachodzi i o wschodzie słońca. Minusem dosyć duży ruch w weekend, sporo lokalnej młodzieży, aut. przy cmentarzu jest woda i kosze na śmieci. Bardzo polecam!

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Zuza Bułkowska

    Zuza Bułkowska

    04 września 2023 13:48

    na postój rewelacja, ja spędziłam tu także noc bez problemu. niedaleko koło cmentarza jest studnia z woda.

    Zdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy