[object Object]

Przy promie i plaży nad Sanem w Wyszatycach

Miejsce z infrastrukturą



5.0

(1)

Utwardzone kamieniem miejsce na górce, obok drogi z płyt betonowych prowadzącej do promu.


Infrastruktura

  • shedWiata
  • tablesStoliki
  • benchesŁawki

  • Zakazy i niedogodności:

    W okresie ok. połowa maja - wrzesień od 8.00 do 16.00 funkcjonuje przeprawa promowa, z której korzystają głównie traktory.

  • Inne zalety:

    Dostępna kamienista plaża, woda w Sanie nadaje sie do kąpieli, głębokość w zależności od stanu wody do ok. 1,5m.

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Trawa

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    1

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • radiowiec

    Dodane:

    21 sierpnia 2024 20:49

  • Współrzędne GPS:

    49.844919, 22.896565


5
4
3
2
1

5.0

(1)


  • lolek k

    lolek k

    21 lipca 2025 19:12

    bardzo fajna miejscówka z toytoyem i miejscem do grilla , do tego bardzo miły i pomocny Pan opukujący się miejscówką, polecamy

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy