Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Teren rekreacyjny w Grosi

Miejsce z infrastrukturą



4.0

(1)

Teren rekreacyjny, widać że nowo wybudowany ale także nieużywany, jedynie z ogromnego parkingu w weekendy korzysta młodzież do spotkań. Nowe altanki, miejsce na ognisko. Bardzo duży równy parking. W nocy całe wzgórze oświetlone. Teren cały ogrodzony.


Infrastruktura

  • shedWiata
  • tablesStoliki
  • benchesŁawki
  • bonfireMożliwość rozpalenia ogniska

  • Bynio

    Ostatnio odwiedzone:

    02 października 2025 17:37 przez Bynio

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Szuter

  • Dojazd drogą:

    Utwardzoną

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    50

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Przemek Okularczyk

    Dodane:

    08 września 2025 11:54

  • Współrzędne GPS:

    47.055476, 22.471213


5
4
3
2
1

4.0

(1)


  • Bynio

    Bynio

    02 października 2025 16:42

    W okolicy nie ma innego tak fajnego miejsca nieco oddalonego od miejsc zamieszkałych i od drogi. Dojazd pod górę ale po asfalcie.

    Zdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy