[object Object]

Vodní nádrž Rozkoš

Dzikie miejsce biwakowe



4.0

(4)

Dzika miejscówka nad Vodní nádrž Rozkoš. Minusem miejsca jest problem z wypoziomowanie się blisko wody. Wyżej już jest ok. Woda w jeziorze czysta, dno żwirkowe, więc miejsce dobre do kąpieli.


  • Elwira Sztorc

    Ostatnio odwiedzone:

    26 maja 2024 11:43 przez Elwira Sztorc

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Trawa

  • Dojazd drogą:

    Szutrową

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    3-5

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Iras

    Dodane:

    28 lipca 2022 09:28

  • Współrzędne GPS:

    50.359271, 16.064321


5
4
3
2
1

4.0

(4)


  • syria01

    syria01

    30 marca 2024 18:35

    Zdjęcie komentarza
  • Reszetnik Igor

    Reszetnik Igor

    12 sierpnia 2023 11:51

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Marek Ziętal

    Marek Ziętal

    22 kwietnia 2023 17:21

    sporo ludzi którzy spacerują z pieskami . ale przechylenie podłoża faktycznie spore

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Karola Miszewska

    Karola Miszewska

    19 sierpnia 2022 09:39

    Jedyne miejsce nad tą wodą, gdzie można wjechać autem i przespać się na dziko. Wszędzie indziej szlabany i zakaz wjazdu. Za dnia tłoczno, ludzie przyjeżdżają popływać. Wieczorem cudownie, cisza i spokój. Woda czyściutka, cudowne miejsce do pływania. Z drugiej strony 13km dalej piękna plaża, ale tak jak wcześniej pisałam, brak możliwości wjazdu autem. Polecam, jest przepięknie!

    Zdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2025. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy