Grupa Biwakowa
🇵🇱
🇵🇱
[object Object]

Wiata turystyczna Kruhlik

Miejsce z infrastrukturą



4.7

(7)

Jezioro Siemianówka


Infrastruktura

  • shedWiata
  • trashcanKosz na śmieci
  • tentPossibilityMożliwość rozbicia namiotu
  • combustibleMożliwość nazbierania opału
  • wcToaleta

  • ale

    Ostatnio odwiedzone:

    31 maja 2026 10:44 przez ale

  • Inna infrastruktura:

    Wiata, Miejsce na ognisko, Kosz na śmieci, WC

  • Zakazy i niedogodności:

    Brak fajnego zejścia do wody, co utrudnia trochę kąpiel

  • Inne zalety:

    Nad wodą, z wieżą widokową i na skraju lasu, cisza i spokój, mały ruch

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Gruntowy

  • Dojazd drogą:

    Gruntową

  • Dojazd dla pojazdów:

    Dla wszystkich

  • Ilość miejsca:

    3-5

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • Iras

    Dodane:

    31 lipca 2019 00:00

  • Współrzędne GPS:

    52.912357, 23.796706


5
4
3
2
1

4.7

(7)


  • ale

    ale

    01 czerwca 2026 10:49

    Jak w opisie. Dojście do wody marne. Jeden toy, śmietnika nie ma. Za to spokój i śpiew ptaków za free. Lubię takie miejsca. Zasięg GSM akceptowalny.

    Zdjęcie komentarza
  • qbas_m

    qbas_m

    16 sierpnia 2025 09:54

    Fajne, spokojne miejsce. Trochę osób podjeżdża na wieżę widokową. Niestety na obecną chwilę w zbiorniku sinice (16.08.2025, dostęp do wody tylko z jednej strony od plaży, po drugiej stronie woda wyschnięta). Jest miejsce na ognisko, wiata, toi toi, brak kosza na śmieci.

  • S “sebal” G

    S “sebal” G

    21 września 2024 20:09

    Miejscówka super na dzikie biwakowanie. Można śmiało rozpalić ognisko. Dostępny toi szt. jeden. Na chwilę obecną brak śmietnika.

    Zdjęcie komentarza
  • Mariusz Rymaszewski

    Mariusz Rymaszewski

    25 sierpnia 2024 11:18

    jeden minus - poziom wody - ale może to być duży plus bo praktycznie nikogo tu nie ma cisza spokój żadnych dymiących ognisk czy śmierdzących grilli

    Zdjęcie komentarza
  • kamamama111

    kamamama111

    16 sierpnia 2024 06:55

    Byliśmy w sierpniu 2024, najlepsze miejsce do spania na dziko nad zalewem, dużo miejsca, obok wieża widokowa, w wiacie toi toi, zadbany. Jest miejsce na ognisko, lasek. Gdy pojedzie się dalej za wiatę - dostęp do zalewu i kolejny parking. Niestety woda kwitnie i śmierdzi. Nie da się kąpać. Drewniana kładka prowadzi w trzciny, ale miejsce za drewnianym szlabanem(po prawej) do jeziora.

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Maeusz Lakocy

    Maeusz Lakocy

    10 lipca 2022 13:05

    Jak co roku odwiedzamy ten koniecpolski i zawsze jest pięknie 👌jest wiata z miejscem na ognisko, toaleta i duży kontener na śmieci, nawet latarnie świecą w nocy 😎

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza
  • Bluesman

    Bluesman

    17 lipca 2021 09:32

    fajne darmowe miejsce w okolicy.

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy