Camping Kacper Brenno

Posted by

W bliskim sąsiedztwie jeziora breńskiego dysponujemy ogrodzonym i oświetlonym polem kempingowym, wyposażonym w 18 przyłączy do prądu.

Przy polu znajduje się boisko do gry w siatkówkę, piłkę nożną, pomosty do wędkowania oraz sprzęt pływający (łódki, kajaki, rowery wodne).

Do dyspozycji naszych gości jest nowo wybudowane zaplecze sanitarne na które składają się toalety, oraz prysznice z ciepłą wodą.

Spełniając wymagania naszych stałych oraz nowych gości, którzy od pewnego czasu odwiedzają nas coraz chętniej ze swoimi przyczepami kempingowymi oraz namiotami, specjalnie na nowy sezon, powiększyliśmy nasze pole namiotowe i zbudowaliśmy nowy bezpieczny dla dzieci plac zabaw znajdujący się obok budynku z zapleczem sanitarnym.

Będąc na polu namiotowym korzystać można ze wszelkich atrakcji jakimi dysponujemy czyli: sprzęt wodny, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, wigwam z grillem, rowery turystyczne, plaża, stoły do tenisa stołowego i bilarda.

Więcej aktualności znajdziecie Państwo na naszym profilu https://www.facebook.com/polenamiotoweKacper/?fref=ts
i na naszej stronie internetowej www.kacperbrenno.pl

tel 663794686

Z kartą Grupy Biwakowej -10%rabatu przed sezonem do 20 czerwca. Od 20 czerwca do końca sierpnia 5%

Chcesz zamieścić ofertę swojego campingu, pola namiotowego ? Skontaktuj się z nami biuro@grupabiwakowa.pl tel: 603 996 048

Zobacz na pełnej mapie Camping Kacper Brenno

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply