Camping Alexa

Posted by

Camping Alexa zaprasza państwa nad Morze Bałtyckie do Chłapowa. Camping położony jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na wysokim klifie, skąd rozciąga się niepowtarzalny, piękny widok na morze, Rozewie i Władysławowo.

Czynne od 25.03.2024 do 31.10.2024

Camping gwarantuje państwu:

  • rodzinny charakter campingu;
  • plac zabaw dla dzieci,
  • ogrodzony i strzeżony teren
  • profesjonalną obsługę
  • bezpieczny i udany wypoczynek
  • Korzystanie z łazienek, pryszniców, toalet – bezpłatne !

Z naszego campingu mogą Państwo oglądać wschód słońca nad morzem nawet nie opuszczając naszego pola namiotowego. Bezpośrednio z terenu campingu prowadzi zejście na piaszczystą plażę gdzie wczesnym rankiem można kupić świeżą rybę wprost z rybackiej łódki. Posiadamy na terenie specjalne stanowisko gdzie każdy może sobie samodzielnie oprawić rybkę i następnie usmażyć ją w ogólnodostępnej kuchni.

By umilić pobyt na campingu dla naszych gości organizujemy występy artystyczne, przygrywki na akordeonie i opowieści o Kaszubach. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy zajęcia z Zumby, a także siłownię na świeżym powietrzu tzw. Outdoor Fitness. Podczas gdy rodzice oglądają występy zapraszamy wszystkie dzieci na gry i zabawy z Panią animatorką.

Każdy z gości otrzymuje od nas opaskę zapewniającą wstęp na teren campingu jak i zniżkę w naszej restauracji. Rozbudowany węzeł sanitarny, ciepła woda przez całą dobę, możliwość prania i prasowania są na naszym campingu zagwarantowane. Teren jest ogrodzony i strzeżony, a wysokie standardy obsługi gości zostały zauważone i docenione przez jurorów konkursu Mister Camping, którzy po raz kolejny przyznali nam drugie miejsce w kraju. Zostaliśmy włączeni do campingów najwyższej kategorii poprzez nadanie nam czterech gwiazdek przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Jeżeli nie posiadacie swojego domku na kółkach, na naszym campingu istnieje możliwość wynajęcia przyczepay campingowej, dzięki czemu możecie zasmakować przygody z caravaningiem. Przy każdej przyczepie można zaprakować swój samochód.

 

Dla posiadaczy karty Grupa Biwakowa:
8% rabatu na pobyt na campingu
5% rabatu w Restauracji Miedzianka

 

Po aktualne ceny pobytu zpraszamy na oficjalną stronę campingu: http://www.alexa.gda.pl/cennik

KONTAKT:

Chłapowo, ul. Żeromskiego 44
84-120 Władysławowo
woj. pomorskie

fax.:058 674 24 13
tel. kom.: 606 39 74 35

Styczeń – maj rezerwacje przyjmujemy w godz.:

pon-pt: 8:00-14:00
20:00-21:30

sob: 10:00-16:00

Nasza oficjalna strona:
http://www.alexa.gda.pl/

GPS: 54.80939, 18.37666

Zobacz na pełnej mapie Camping Alexa

GALERIA ZDJĘĆ CAMPING ALEXA

CAMPING

ZAPLECZE

ANIMACJE I ROZRYWKA

Chcesz zamieścić ofertę swojego campingu, pola namiotowego ? Skontaktuj się z nami biuro@grupabiwakowa.pl tel: 603 996 048

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply