Gospodarstwo – Dworek na końcu świata Pole namiotowe – Biebrzańskie Safari

Posted by

Współrzędne GPS:
53.589142216275, 22.8950976252538
Kraj / województwo:
Polska / podlaskie
Opisz camping:
Jeżeli jesteś zmęczony cywilizacją i szukasz kultowego miejsca na wypoczynek , takiego z kameralną atmosferą, cichego i spokojnego, otoczonego dziewiczą przyrodą i krystalicznie czystym powietrzem, z niewielkim zaludnieniem, takiego zagubionego gdzieś na końcu świata... To właśnie znalazłeś takie miejsce - to Pole namiotowe - Biebrzańskie Safari w Kopytkowe.!!!

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Dworek na Końcu Świata położone na terenie Doliny Biebrzy. W samym środku tych bagien pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem "Czerwone Bagno" jest mała wieś Kopytkowo i nasze gospodarstwo. Takie usytuowanie kwatery daje 100% gwarancję obcowania na co dzień z dziewiczą biebrzańską przyrodą, która nierzadko sama wchodzi na nasze podwórko. Takie położenie daje również 100% gwarancję na możliwość oddychania krystalicznie czystym biebrzańskim powietrzem, ponieważ w promieniu dziesiątek kilometrów nie ma żadnego przemysłu. A gwarantem ciszy i spokoju w okolicy jest fakt że wieś Kopytkowo leży wewnątrz Biebrzańskiego Parku Narodowego i że jest to niewielka - urocza osada zagubiona gdzieś na „ końcu świata ”, którą zamieszkują na stałe zaledwie trzy rodziny.

Dysponujemy niewielką, zaledwie kilku osobową bazą noclegową pod dachem. Na końcu naszego rozległego podwórka w urokliwym otoczeniu znajduje się przyzagrodowe pole namiotowe o nazwie – Biebrzańskie Safari. Dzikie i bagienne położenie naszego pola namiotowego daje przyjemność biwakowania na tzw ” dziko” z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień. Są tam wyznaczone przytulne parcele gdzie można ustawić kampera, przyczepę kempingową, samochód 4×4 czy namiot.

Na miejscu wypożyczalnia sprzętu wodnego i przewodnik po Biebrzańskim Parku Narodowym.

Więcej informacji znajdą państwo na stronie WWW.biebrzanskie-safari.pl lub WWW.rumcajsy.com Polecam kontakt telefoniczny +48 600 273 051 lub 789 333 966

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Ceny: 15 zł/osoba + reszta
Jakość GSM:
Staram się nie przyjmować bo środek parku narodowego, czasem robię wyjątek
Inne udogodnienia:
Wieża widokowa. Szlak na bagna, niedaleko dzika plaża, sklep objazdowy , zawodowy przewodnik po parku na miejscu w mojej osobie, wypożyczalnia sprzętu wodnego – tratwy - kajaki
Camping:
sezonowy
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
e-mail:
+48 789 333 966, hanka@rumcajsy.com
Strona www:
https://www.rumcajsy.com lub www.biebrzanskie-safari.pl
Dodał:
kiepskirowerzysta
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply