Półwysep Sielanka

Posted by

Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego „Półwysep Sielanka”, położonego w miejscowości Dźwierszno Małe w powiecie pilskim, bezpośrednio nad jeziorem Stryjewo.

Jest to pole namiotowe o powierzchni 10 ha z miejscem na przyczepy campingowe.
Na terenie ośrodka znajduje się 30 parceli uzbrojonych w prąd, wodę i kanalizę o powierzchni 135 m2 oraz 60 miejsc z dostępem do wody i prądu.

Obiekt ogrodzony, graniczący z lasem i jeziorem (700 metrów linii brzegowej).

Na Półwyspie znajduje się plaża, boisko do siatkówki, wiata grillowa oraz wyznaczone miejsce na ognisko. W nowo wybudowanych pomieszczeniach sanitarnych, są prysznice, wc z podziałem na damski i męski, łazienka dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiska do mycia naczyń. Na miejscu dostępne jest stanowisko do zrzutu nieczystości płynnych i stałych (wc chemiczne)

Proponujemy dzierżawę działek o powierzchni 135m², położonych nad samym jeziorem. Na każdej działce znajduje się przyłącze elektryczne, wodne i kanalizacja.

Okoliczne lasy, łąki, czyste powietrze, cisza i spokój wprowadzają naszych gości w sielankowy nastrój. „Półwysep Sielanka” to doskonałe miejsce dla wędkarzy oraz miłośników sportów wodnych (możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu).

CENY OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

UWAGA Z naklejką Grupy Biwakowej rabat 10 % na pobyt w ośrodku (bez prądu)

Pobyt od osoby 8zł
Osoby do 12 lat 5zł
Dzieci do lat 4 bezpłatnie
Pobyt dzienny (bez noclegu) 4zł
Przyczepa campingowa 10zł
Camper 15zł
Namiot 8zł
Samochód 5zł
Motocykl 3zł
Pies 4zł
Prąd 10zł
Kajak 10zł
Rower wodny 15zł
Łódka 10zł
Zimowanie przyczepy 250zł
Prysznice 5zł
Dzierżawa działki na sezon cena zależna od powierzchni


Z kartą Grupy Biwakowej otrzymasz 10 % RABATU na pobyt na campingu

Kontakt:

Telefon: 669 505 545
www.facebook.com/polwysepsielanka
polwysepsielanka.pl
rezerwacje@polwysepsielanka.pl

Dźwierszno Małe
89-310 Łobżenica
Woj. wielkopolskie
Pow. pilski

Współrzędne GPS:
N 53182522 E 17212484 Lat 53307008 Lng 17356902

Zobacz na pełnej mapie Półwysep Sielanka

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Witam. Takie krótkie pytanie, Czy była by możliwość otrzymania zniżek na pobyt na polu w dniach naszego zlotu? Będzie nas kilkanaście załóg i z tej racji właściciel dostaje pewne opłaty. Takie zniżki stosowane są dla innych grup na innych polach.
    I tu jest wilk syty i owca cała.
    Pozdrawiam.

  2. Członkowie naszej grupy, których pojazd oznaczony jest naklejką grupową, mają 10% rabat na pobyt (oprócz energii elektrycznej) Rabat działa nie tyko podczas zlotu, ale przy każdym pobycie.

Leave a Reply