Autocamp Krvavica

Współrzędne GPS:
43.32374773240974, 16.985809604736563
Kraj / województwo:
Chorwacja / Krvavica
Opisz camping:
2 stacje sanitariatów. Bardzo dużo drzew, więc zacienienie. Namioty rozbijać można na wypoziomowanych tarasach. Bardzo blisko do plaży. Powierzchnia campingu kamienista. Ciepła woda jest, ale ciśnienie bardzo małe. Miejsce do grillowania. Poza sezonem, czyli we wrześniu kuchnia i pralnia niedostępne.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
200 kun za 2 os + 3 dzieci + auto + namiot
Jakość GSM:
My byliśmy koniec września / październik, więc bardzo tanio.
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Camping klimatyczny, bardzo zadbany i czysty. Bardzo czyste łazienki, toalety. W łazience dla kobiet 2 stanowiska prysznicowe i można wejść z dziećmi i się zamknąć od środka! Na około wiele atrakcji do zwiedzania, zaraz obok niesamowity opuszczony budynek po uzdrowisku dla dzieci, wybudowany w latach 60tych. Dla fanów plażingu, 3 minuty drogi od kempingu przepiękna plaża, idąc w lewo cudną ścieżką wyżłobioną w skałach można dojść do kolejnych pięknych plaż... . Blisko do klimatycznej i bardzo widokowej Makarskiej, do Omnisia i jego Pięknej piaszczystej plaży, 70km do niezwykłego miasteczka, które ma 2300lat Trogir. Blisko do niesamowitego Parku Krajobrazowego Biokovo.
e-mail:
Nie duży camping!
Strona www:
https://www.autocamp-krvavica.com/
Dodał:
autocampkrvavica@gmail.com
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Autocamp Krvavica

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply