Albania – Borsh

Posted by

Albania. Dzika plaża w miejscowości Borsh. Piękne miejsce nad samym morzem, obok strumyk z lodowatą, słodką woda wpływający do morza. co kilkanaście/set metrów rozbite na dziko namioty miejscowych lub kampery. Miejsce bardzo bezpieczne, 300m od plaży znajduje się komisariat Policji – zero problemów, jeszcze nam machali.  Jednego ranka jedynie mieliśmy pobudkę przez głodne świnki. Można tam biwakować tygodniami. Idąc do wioski ok 500m mamy sklep spożywczy i kilka restauracji, jeśli komuś bardzo znudzi się gotowanie. Mam nadzieję, że to miejsce pozostanie takie jak najdłużej.

Dodał:Tomasz Pękała

Plaża w okolicach Borsh w Albani, we wrześniu cisza i spokój, kilka kamperów stało w dalszym sąsiedztwie, miła knajpka w pieszym dystansie. Z udogodnień w tej części plaży znaleźliśmy tylko takie zadaszone altanki, jak na załączonych zdjęciach. Wieczorami można było spotkać kilka świnek w zaroślach oraz przechodzące stadko kóz. Nie daliśmy rady rozłożyć namiotu na kamienistym podłożu, a do tego akurat mocno wiało i namiot nam się kładł na ziemi, ale nasz kombik świetnie się spisał w roli sypialni.

Uzupełnienie: Ola Bosowska

GPS: 40.04883, 19.8437

Zobacz na pełnej mapie Albania – Borsh

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply