Camping Camp4U

Posted by

Camp4U to nowoczesny, całoroczny kemping zlokalizowany w Siechnicach, tuż przy drodze numer 94 w kierunku na Oławę. Skąd pomysł na to miejsce? Przede wszystkim chcieliśmy stworzyć dobrą bazę caravaningową do zwiedzania stolicy Dolnego Śląska. Wrocław do tej pory nie posiadał porządnego miejsca pod kampery i przyczepy kempingowe.

Jednocześnie odległość od dużego miasta (13 km dzieli wrocławski Rynek i Camp4U) pozwala naszym gościom wypoczywać w ciszy i spokoju, w otoczeniu sosnowego lasu. Jedyne, co Was może u nas obudzić to poranny śpiew ptaków – serio, serio

Camp4U oferuje 36 dużych parceli na kampery oraz przyczepy kempingowe. Każde stanowisko posiada podłączenie do prądu w dwóch standardach. Na całym polu rozprowadzona jest również woda, więc jej zatankowanie jest możliwe bez przestawiania pojazdu. To nie wszystko. Tuż za recepcją ulokowaliśmy nowoczesny punkt serwisowy, na którym możecie umyć pojazd, zatankować świeżą wodę, opróżnić zbiorniki na wodę “szarą” (brudną) oraz wypróżnić i wyczyścić toaletę chemiczną. Wszystko oczywiście w cenie pobytu.

Osoby z namiotami są u nas bardzo mile widziane. Dla nich stworzyliśmy miejsce, gdzie można umyć naczynia oraz pralnię (dodatkowo płatną).

Prócz doskonałych parceli, na polu można znaleźć salę wspólną, ogrzewaną, zdolną pomieścić prawie 100 osób. To tam spotykamy się podczas naszych cyklicznych imprez organizowanych w sezonie niskim. W wakacje funkcjonuje foodtruck serwujący słynne „campburgery”, basen, plaża oraz liczne leżaki. Wszystko do dyspozycji Gości w cenie pobytu.

Dodatkowym atutem naszego miejsca jest 5 domków całorocznych, ogrzewanych, w pełni wyposażonych. Każdy domek pomieści maksymalnie 4 osoby.

Zapraszamy! Ciągle się rozbudowujemy, ciągle się zmieniamy. Warto śledzić oficjalny profil Camp4U na Facebooku: www.facebook.com/KempingCamp4u

Nasz kemping jest całoroczny!

GPS: 51.017044, 17.164737

KONTAKT

Wrocław/Siechnice 55-011, Opolska 46, Polska
GPS: 51°0’10”N,17°11’25”E
tel. kom. +48 791 510 250
www: www.camp4u.pl
email: info@camp4u.pl

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply