Camping Ferropolis

Posted by

Współrzędne GPS:
51.758794, 12.446489
Kraj / województwo:
Niemcy
Opisz camping:
Camping jest na terenie muzeum Ferropolis. Oferuje 3 place na których możemy stanąć kamperem lub rozbić namiot. Jeden to teren trawiasty wokół ogromnej koparki BIG WHEEL. Drugi plac to szutrowy parking z widokiem na stalowe potwory, trzeci plac to miejsce nad jeziorem o 5 euro droższe od pozostałych. Camping uruchomiono w tym roku w ramach akcji PopUp-Camping. Na place campingowe doprowadzony jest prąd, jest miejsce zrzutu szarej wody i wc, łazienki i toalety. Na terenie campingu działa restauracja.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
30 Euro kamper / 2 osoby w namiocie 15 Euro / plac przy plaży 35 Euro kamper
Jakość GSM:
brak
Inne udogodnienia:
brak
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Ten camping to coś innego niż typowe tego typu obiekty. Możemy stać pośród wielkich koparek, ale jest też plac nad jeziorem przy plaży. Dla nas to bomba, nie korzystamy z campingów, ale ten nas zauroczył swoim dziwnym klimatem.
e-mail:
Cena wydaje się wysoka, ale w cenie mamy możliwość zwiedzania przez cały pobyt wszystkich obiektów, normalnie to koszt 6 Euro od osoby. W cenie pobytu mamy nielimitowaną energię elektryczną, wodę, zrzut nieczystości, łazienki i toalety. Wychodzi więc niewiele drożej niż zwykły stellplatz.
Strona www:
https://www.ferropolis.de/de/cms/_redaktionell/5/Camping_2020.html
Dodał:
Tel.: 034953 - 351 20 Fax: 034953 - 351 23 info@ferropolis.de
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camping Ferropolis

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply