Camping Jastrzęby

Posted by

Współrzędne GPS:
54.017099, 23.130992
Kraj / województwo:
Polska/ Podlaskie/ Wigierski Park Narodowy
Opisz camping:
Dwie toalety z płatnymi prysznicami. Mały sklepik z podstawowymi produktami. Wiele miejsc do stałego podłączenia wody bieżącej. Bardzo ale to bardzo uprzejmy właściciel (z córką). Dba o czystość porządek. Jest prawie zawsze dostępny. Na polu jest plaża i kilka zejść do wody z pomostami. Widok na jezioro obłędny. Dojazd ok 2km drogą szutrową dla każdego auta. W okolicy miliony ścieżek rowerowych.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
55
Jakość GSM:
Prysznice
Inne udogodnienia:
Stałe podłączenia do wody. Pomosty. Plaża. Sklepik
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Piękne miejsce w środku Wigierskiego Parku Narodowego nad samym jeziorem Wigry. Camping położony na pagórkowatym terenie, co w pierwszej chwili było dla mnie dużą wadą, ale po jednej dobie uznałem za wielką zaletę. Dzięki temu jest ciszej spokojniej i dość duży obszar dzieli się na wiele małych i spokojnych miejsc.
e-mail:
W sezonie podczas weekendu może być kłopot z znalezieniem idealnie płaskiego miejsca. Rezydenci zajmują sporą część pierwszej linii (niestety)
Strona www:
Dodał:
+48601717887
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camping Jastrzęby

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply