Camping Rialto

Posted by

Współrzędne GPS:
45.484386648378646, 12.282931985847268
Kraj / województwo:
Włochy
Opisz camping:
CAMPING Z ODKRYTYM BASENEM W TYLKO KILKA MINUT OD WENECJI!

Camping Rialto to idealne miejsce na pobyt podczas wizyty w Wenecji. To jest krótkie 10 minut jazdy autobusem od miasta.

Wygodny lokalny autobus publiczny zatrzymuje się tuż przed wejściem na kemping co 15 minut do późnych godzin nocnych, a cena biletu w obie strony to tylko 3,00 euro za osobę.

Kemping Rialto oferuje przyjemny bar z tarasem wychodzącym na ogród kempingowy, gdzie rano można napić się dobrej włoskiej kawy lub cappuccino, zimnego drinka po powrocie z Wenecji.

Wieczorem nowa restauracja Burano zaskoczy Cię gamą smacznych włoskich specjałów przygotowanych z zawsze świeżych składników, a w Pizzerii Rialto skosztujesz najlepszej pizzy wszechczasów!

Popijając dobrego drinka, będziesz mógł skorzystać z naszej usługi połączenia Wi-Fi siedząc wygodnie lub po prostu porozmawiać z innymi gośćmi kempingu.

NOWY ODKRYTY BASEN!!!

Nie ma nic lepszego niż kąpiel w basenie i drzemka w słońcu po intensywnym dniu wycieczki w Wenecji!

Spędź dzień lub kilka godzin relaksu w naszym nowym basenie i skosztuj zimnego drinka lub przekąski w barze przy basenie na kempingu Rialto!

Ponadto wśród nowych obiektów:

boisko do piłki nożnej
Siatkówka plażowa
boisko do gry w bocce

Dużo zabawy na kempingu Rialto!

Kemping Rialto oferuje 88 trawiastych, zacienionych i płaskich stanowisk kempingowych dostępnych dla kamperów, przyczep kempingowych i samochodów lub namiotów o dowolnej wielkości. Energia elektryczna 6 A jest wliczona w cenę.

Komfort jest gwarantowany dzięki naszej szerokiej ofercie zakwaterowania, która zaspokoi wszystkie gusta i budżety: Mobile Homes i Chalets pełen komfort, Glamping Bungalow Tent zapewniający niesamowite wrażenia i Mini-Chalet dla 2 lub 3 osób. Dla gości przebywających w naszym obiekcie: bezpłatny parking.

Kemping Rialto, szerokie przestrzenie do bezpiecznego wypoczynku na świeżym powietrzu, zaledwie kilka minut od centrum Wenecji!

OTWARCIE 2022

od 22 lutego do 3 marca na słynny Karnawał Wenecki

od 14 do 26 kwietnia na Wielkanoc

od 18 maja do 7 listopada

Nie przegap naszych ofert specjalnych!

Odwiedź naszą stronę internetową: www.campingrialto.com

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Kamper ok. 28 Eur, Dorośli 9 Euro za osobę w sezonie wysokim.
Jakość GSM:
Serwis kampera - 25 EUR
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Dobre położenie do zwiedzania Wenecji wyspiarskiej, dwa przystanki autobusem od głównej wyspy. Świetna obsługa, mówią po angielsku. Rezerwacje pobytu przez internet bez problemu. Płatności kartą. Na przeciwko Lidl z pełnym zaopatrzeniem.
e-mail:
Po deszczu czasem stoi woda na parcelkach. W przypadku namiotów może to być problem.
Strona www:
https://www.campingrialto.com/en
Dodał:
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camping Rialto

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply