Camping Wyzwanie

Posted by

Camping Wyzwanie znajduje się w miejscowości Klaniny Wybudowania nad rzeką Wdą. Obiekt, który prowadzony był do tej pory przez miłą parę gospodarzy z Holandii – Hansa i Rie, obecnie zmienił gospodarza. Nasi przyjaciele w ubiegłym roku (2017 r.) po raz ostatni prowadzili ośrodek. Obecny gospodarz Piotr, który na pewno jest znany wielu odwiedzającym, będzie kontynuował wyzwanie jakiego podjęli się poprzednicy. Jest to idealne miejsce aby odpocząć od miejskiego zgiełku i rozkoszować się pięknymi widokami oraz ciszą i spokojem. Ośrodek położony jest w zakolu rzeki Wda, w miejscowości Klaniny 51.

Camping Wyzwanie oferuje:

pole namiotowe, przestrzenne stanowiska postojowe dla kamperów z dostępem do energii (6 Amper), pole dla naturystów, bar z dostępem do WIFI i TV. Można zabrać ze sobą swojego pupila. Zwierzęta w Klaninach są mile widzianymi gośćmi. Zorganizować ognisko lub grilla.

Przybliżone ceny

osoba na polu namiotowym 18-20 zł
Kamper 2 osoby + energia 70-80 zł
Kamper 2 osoby bez energii 60-70 zł
Kamper 1 osoba +energia 60-70 zł
Kamper 1 osoba bez energii 50-60 zł
Każda dodatkowa osoba 20 zł doba
Możliwość korzystania z pralki za dodatkową opłatą

Kontakt:

+48 608 284 993
piotrcampingwyzwanie@gmail.com
http://campingwyzwanie.com
GPS: 53.826495, 18.179984

Zobacz na pełnej mapie Camping Wyzwanie

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply