Centrum Rekreacji Rodzinnej w Ostrowcu

Posted by

Centrum Rekreacji Rodzinnej w Ostrowcu położony w malowniczym zakątku zapewni Państwu wspaniały wypoczynek.

Otaczający Ośrodek las, piękny o każdej porze roku, oraz cisza, w której słychać delikatny wiatr i śpiew ptaków są tego gwarantem. Pobliskie jezioro Łubianka (wraz z dużym pomostem) pozwala oderwać się od hałasu i gwaru miejskiego. Czyste powietrze, a w nocy gwiaździste niebo stwarzają niepowtarzalne wrażenie. Ośrodek posiada 70 miejsc noclegowych oraz 4 domki kempingowe dodatkowo od 2021 na terenie naszego ośrodka znalazły się 3 domki holenderskie o wysokim standardzie w skład których wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, dodatkowo przed każdym domkiem znajdują się tarasy na wyłączność wyposażone w stół z krzesłami oraz grilla. Ośrodek położony w środku lasu.

Od 2020 roku na terenie ośrodka działa również pole namiotowe oraz miejsca dla kampingów/kamperów. Na terenie pola istnieje możliwość podłączenia do prądu, zrobienia serwisu oraz korzystania z wc wraz z natryskami. Dodatkowo dostępny jest duży parking, plac zabaw, plaża z pomostem, miejsca na ognisko, namiot bankietowy służący za wiatę, boisko do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, kijków do nordic walking.

Wypoczywając u Nas warto skorzystać również ze spływów kajakowych przez nas organizowanych.

Dodatkowo jest możliwość wykupienia posiłków w naszej jadalni w ośrodku, dla fanów fast food w okresie 30.06-31.08 strefa gastronomiczna przy samej plaży.

Wokół ośrodka wiele szlaków pieszych i rowerowych.

Przybliżone ceny:

osoba dorosła 12-15 zł
dzieci od 4 lat 8-10 zł
namiot 10-18 zł
przyczepa 14-19 zł
kamper 27-35 zł
energia elektryczna 10-14 zł
dopłata za pobyt z psem 10 zł
serwis kampera dla osób z zewnątrz 13 zł

Pełny cennik 2021

Organizujemy spływy kajakowe!!!

Kontakt:

tel. 697 061 268
biuro.ostrowiec@caritas.pl
http://ostrowiec.caritas.pl
GPS: 53.306460, 16.522521

Zobacz na pełnej mapie Centrum Rekreacji Rodzinnej w Ostrowcu

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply