Ciechocinek

Posted by

Ciechocinek, miejscówka tranzytowa jak też dobre miejsce na krótki pobyt… dojazd dla wszystkich pojazdów, jedziemy ul. Lipnowską do końca, dojeżdżamy do Wisły i mamy do wyboru kilka miejsc… można stanąć na utwardzonym parkingu (płyty ażurowe) albo na trawie, dwie duże wiaty, miejsce na ognisko obok boiska do piłki siatkowej i do badmintona – za free – obok bar oraz mini przystań (rejsy wycieczkowe po Wiśle), do centrum Ciechocinka ok. 4 km. innej infrastruktury niestety brak…

GPS: 52.88048, 18.83328

Dodał: Witalis Koniecpolski Vel Zeus

Zobacz na pełnej mapie Ciechocinek

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Byliśmy na dzisiejszą nockę. Z infrastruktury doszedł ToiToi-czysty. Stanęliśmy za boiskami na polance. Ogólnie ok ale spory ruch do 02..03 w nocy. Rundy samochodami z agro-techno z bagażnika ale bez chęci „integracji”.

  2. Wszystko ok, byliśmy z przyczepą kempingową w lipcu 2021 na nockę, w drodze nad morze. Spokój, bar otwarty, bardzo miło.

Leave a Reply