Darłówko

Posted by

Tuż za miastem przy samej plaży kupa terenu na biwak każdym pojazdem, z namiotem też bez problemu. Dojazd drogą z betonowych płyt. Z informacji jakie udało mi się zdobyć, nawet w wakacje można tam biwakować. Są kosze na śmieci, a w sezonie letnim toalety przy plaży. Minusem może być bliskość miasta (sporo tubylców przychodzi tam na spacery) i sąsiedztwo toru crossowego (podczas naszego pobytu nikt nie jeździł)

GPS: 54.44733, 16.39578

Zobacz na pełnej mapie Darłówko

Dodał: Irek Jozwik

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

  1. Byliśmy w tym roku i niestety przy wjeździe został postawiony parkometr. Nie pamiętam cennika.

  2. Pozostaje tylko nadzieja, że parkometr będzie tylko w sezonie. Na Rugii w Niemczech po wakacjach wszystkie parkometry nadmorskie są demontowane lub wyłączane. Być może i tu tak będzie.

  3. Parking jest płatny w godzinach 8-23. Bilet CAŁODNIOWY – do 23.00 (nie całodobowy!!) kosztuje 15zł. Staliśmy kilka dni , nikt nie przyczepił się, że bilet kupiłem o 9 a nie o 8. Na podszybiu leżał kpl z poprzednich dni. Staliśmy przy wejściu na plażę, 50m do wody, 10m do WC (w razie czego), obok kosze i obok drzewa kran z wodą pitną.

Leave a Reply