Dolina Racławki – Miejsce postoju

Współrzędne GPS:
50.159419, 19.691537
Nazwa miejsca:
Dubie
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Małopolska
Opis:
Miejsce postoju przy wejściu do rezerwatu Dolina Racławki (Dolinki Podkrakowskie), miejsce na skraju lasu, przy mało uczęszczanej drodze. W weekendy spory ruch i na parkingu ciasno, w tygodniu spokój. Blisko wsi.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Szutrowe
Ilość miejsca:
1-2
Koszt postoju:
darmowe
Inne zalety miejsca:
Parking przy chyba najdzikszej dolinie wśród Dolinek Podkrakowskich. Rzeka, dolina, wychodnie skalne, i tp. sporo tras spacerowych. Kilkaset metrów wcześniej (jadąc do Dubia) kolejny parking (ale wśród wiejskiej zabudowy) z tioką. Obok tego parkingu teren rekreacyjny "Dolina Pstrąga" z calkiem fajnym placem zabaw.
Zakazy i niedogodności:
Zakaz palenia ognisk. Tuż obok rezerwat przyrody. Nie daleko znajduje się czynny kamieniołom. Auto z przyczepą raczej się nie zmieści.
Jakość zasięgu GSM:
brak/ bardzo bardzo słaby
Dodał:
Miejsce bardzo spokojne, chociaż w weekendy sporo spacerowiczów i mogą być problemy z zaparkowaniem. Poza jednym małym koszem na śmieci brak infrastruktury.
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Dolina Racławki – Miejsce postoju

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply