Gotowanie na grillu A4 CampGo

Posted by

Jakiś czas temu prezentowaliśmy „na sucho” – https://grupabiwakowa.pl/grill-a4 grill producenta wędzarni turystycznych, firmy CampGo. Przejeździł z nami trochę kilometrów nieużywany, gdyż w kamperze mamy jednak większe dwa grille, a ten docelowo ma jeździć w naszym autku terenowym, gdzie nie ma tyle miejsca na sprzęt turystyczno – piknikowy. Bo to niewielkie ustrojstwo zajmuje naprawdę niewiele miejsca i mieści się w pokrowcu kopertowym formatu A4, stąd też nazwa grilla. Na ostatnim wyjeździe stwierdziłem, że w końcu użyje tego sprzętu i usmażę jajecznicę na prawdziwym ogniu, sprawdzając jak się na nim gotuje. Następnym razem coś upieczemy na ruszcie. Jako kuchenka sprawdził się bardzo dobrze, dwa poziomy wysokości kratki, możliwość powieszenia daje spore możliwości. Ja użyłem nóżek i rozżarzonych polan z ogniska. Jajecznica na własnoręcznie wędzonym boczku wyszła rewelacyjnie a smażenie odbywało się całkiem wygodnie i stabilnie. Grill A4 może być świetnym rozwiązaniem, gdy ktoś podróżuje małym autem, lub mini kamperem, choć i w dużym pojeździe może się przydać na przykład na długą pieszą lub rowerową wycieczkę. Przewagą tego sprzętu, nad podobnymi, tańszymi odpowiednikami, które możemy nabyć w sieci jest to, że wykonany jest z kwasoodpornej, nierdzewnej stali. Czyli można powiedzieć, że jest to sprzęt na wieki, ruszt nam nie zardzewieje, możemy go umyć w zmywarce. Jest wykonany z grubych prętów, więc nie powygina się pod wpływam wysokiej temperatury, jak to ma miejsce w tańszych grillach.

Grill A4 możemy nabyć na stronie producenta – CampGo

Dodał:

Irek Jozwik

Chcesz zamieścić swój pomysł, lub ciekawe rozwiązanie, test sprzętu biwakowego, lub modyfikację swojego domku na kółkach ? Przeczytaj opis grupy, szczególnie dział warsztat

https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej i zamieść swoją prezentację na grupie Biwakowej

– https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/, przeniesiemy ją na stronę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply