Grill A4

Posted by Admin
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Dzisiaj nabyliśmy w firmie CampGo https://campgo.pl/ wędzarnię turystyczną, nie jako w pakiecie promocyjnym dostaliśmy prototyp fikuśnego grilla o nazwie A4. Grill jest już w ofercie sklepu – https://campgo.pl/s,30,grill_a4.html,  ale jeszcze nie można go nabyć. Można więc powiedzieć, że będziemy pierwsi, którzy ten ciekawy gadżet przetestują. Na razie go odpakowaliśmy i chcemy zaprezentować go również i Wam. A już za kilka dni przetestujemy go w terenie i sprawdzimy jego zalety i wady.

Z pierwszych spostrzeżeń, może to być fajne rozwiązanie dla rowerzystów, czy biwakowiczów z małymi autami, w których liczy się każdy skrawek bagażnika, a typowy grill jednak trochę miejsca zajmuje. My osobiście jesteśmy już zaopatrzeni w grille na różne okazje, ale nie widzę przeszkód by i to maleństwo gdzieś sobie leżało w kamperze, chętnie też zobaczymy jak się go użytkuje.

Dużą zaletą jest materiał z którego jest wykonany, jest to stal chromo-niklowa, a więc idealna na grilla i kontakt z ogniem. Kratkę dzięki temu łatwo utrzymamy w czystości, a po umyciu i wypaleniu nie będzie rdzewiała.

W komplecie otrzymamy kratkę, nóżki i zawieszki, jeżeli chcemy ruszt zawiesić nad ogniem.

W pierwszej pozycji możemy używać go jako tradycyjny, ruszt jest wtedy nisko nad ziemią, na której rozpalamy węgiel. Druga pozycja służy do grillowania nad niewielkim ogniskiem. A trzecia wisząca, sprawdzi się nad większym ogniskiem.

Dodał:

Irek Jozwik

Chcesz zamieścić swój pomysł, lub ciekawe rozwiązanie, test sprzętu biwakowego, lub modyfikację swojego domku na kółkach ? Przeczytaj opis grupy, szczególnie dział warsztat

https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej i zamieść swoją prezentację na grupie Biwakowej

– https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/, przeniesiemy ją na stronę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply