Grillowana bułka z filetem rybnym

Posted by

Opisz potrawę:
Jeżdżąc po Niemczech, bardzo przypadły nam do gustu tamtejsze nadmorskie fast foody, które często z kutrów rybackich oferują rożnego rodzaju bułki z rybami. Bułkę ze śledziem już opisaliśmy w naszym kuchennym dziale, a dziś kolej na bułkę z filetem na ciepło. W oryginale tylko panierowany filet jest na ciepło, a bułka jest zimna. My postanowiliśmy lekko wygrillować też bułkę. Efekt był dużo lepszy. Dodatki można sobie dobrać według gustu lub zasobów lodówki biwakowej.
Potrzebne składniki:
panierowany filet rybny bułki sałata sos tatarski olej
Opis przyrządzania:
Przyrządzanie jest bardzo proste, na patelni smażymy filety rybne i tuż przed końcem smażenia na rozgrzany grill wrzucamy przekrojone bułki, by się lekko podpiekły. Potem robimy sobie burgera dodając ulubione dodatki. My akurat mieliśmy tylko sałatę , ale dobrze też smakowo komponuje się z tym ogórek zielony. Całość polewamy sosem tatarskim lub czosnkowym i możemy się już delektować ciepłą i smaczną kanapką na łonie natury.
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply