HC Adventure

Posted by

Sklep stacjonarny oraz internetowy https://hcadventure.pl/

 

HC Adventure „Tu zaczyna się Twoja przygoda”. To hasło idealnie oddaje ducha naszej misji, która nie polega tylko na sprzedaży usług i produktów outdoorowych, ale jest czymś więcej. Czymś, co pomaga nam rano wstać wypić gorącą kawę i ruszyć przed siebie. Naszym celem jest zbliżenie ludzi do natury oraz ich edukacja, aby bez szkody dla środowiska móc przeżyć przygodę życia nawet na swoim podwórku.

Choć może wydawać się inaczej to w rzeczywistości wybór kierunku wojaży nie jest jedynym zadaniem, które należy wykonać przed planowaną podróżą. Oprócz tego, konieczne jest również zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt turystyczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo wybrane i sprawdzone przez nas produkty najlepszych renomowanych firm poza tym oferujemy również możliwość zorganizowania różnego rodzaju aktywności oraz możliwość wynajęcia lub darmowego wypróbowania każdego produktu na naszych polach campingowych. Oferowany przez nas asortyment jest tylko półśrodkiem w osiągnięciu spokoju ducha oraz co najważniejsze poczucia spełnienia i szczęścia z możliwości obcowania wśród natury.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów sportowo turystycznych takich jak:
– Wygodna odzież sportowa i outdoorowa
– Elektronika: latarki, stacje energii, nawigacje, drony, smartwatche
– Akcesoria wykorzystywane na co dzień: obuwie, kije trekkingowe, ekologiczne kosmetyki i wiele innych
– Wyposażenie kempingowe i nie tylko

W szerokim asortymencie sklepu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby przygotować się do ekscytującej wycieczki niezależnie od tego czy w tegoroczne wakacje planujesz zamorską wyprawę, biwak w samym sercu amazońskiej dżungli, a może po prostu odwiedzenie okolicznych miejscowości.

Sklep online: https://hcadventure.pl/
Sklep stacjonarny: ul. Wiatrakowa 72
77-400 Dzierzążenko (Wielkopolska)
Współrzędne 53.390250, 17.025250
Tel. 510 110 996

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego TravelRent 

Sprzedaż niezawodnych produktów outdoorowych to ważny ale nie jedyny element działalności naszej firmy. Oprócz tego, możliwy jest również wynajem profesjonalnego sprzętu turystyczno-sportowego.

Usługa Travel Rent umożliwia wypożyczenie takiego wyposażenia jak:

Deski SUP
– Rowery
– Namioty
– Hamaki
– Śpiwory
– Sprzęt wędkarski
– Zestawy naczyń turystycznych
– Akcesoria outdoorowe
– Kampery
– Przyczepy kempingowe
– Boxy dachowe
– Bagażniki rowerowe
– Auta terenowe 4×4
– Sprzęt narciarski

Wynajem sprzętu turystycznego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą jednorazowo skorzystać z danego wyposażenia. Jeśli dostęp do odpowiednich sprzętów jest dla ciebie ważniejszy niż ich posiadanie być może wynajem jest odpowiednim wariantem dla Ciebie. Skorzystanie z wynajmu profesjonalnego sprzętu to oszczędność pieniędzy oraz miejsca na jego składowanie. Dodatkowym atutem jest gwarancja wysokiej jakości produktów, które są na co dzień serwisowane i magazynowane w odpowiednich warunkach.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply