InterCamp’84 – Łeba

Posted by

InterCamp’84 jest obecnie jednym z największych tego typu obiektów w Łebie, o powierzchni prawie 4 ha. Zlokalizowany jest w unikalnym miejscu Łeby pomiędzy jeziorem Łebsko, wydmami położonymi w Słowińskim Parku Narodowym i morzem Bałtyckim.

Teren kempingu podzielony jest na sektory otoczone zielenią, zapewnia to odrobinę prywatności, a znajdujące się na nim drzewa zapewniają schronienie nawet w najbardziej upalne dni. Ponadto obiekt oferuje odkryty basen z podgrzewana wodą. Dla najmłodszych gości przygotowano plac zabaw, a dla młodzieży i dorosłych boisko do gry w siatkówkę. Ponadto zapewniamy salę TV, ping-pong oraz pokój zabaw dla dzieci. Na wieczorne biesiady przewidziano wydzielone miejsce na ognisko.

Na polu namiotowym działa internet bezprzewodowy, bezpłatny dla gości. Do dyspozycji jest jadalnia wyposażona w zlewozmywak, gniazdka elektryczne i stoły do przygotowania posiłków. Istnieje możliwość skorzystania z pralek, żelazek i suszarek.

Na terenie InterCamp’84 znajduje się nowy budynek sanitariatu z wydzielonymi pomieszczeniami dla matki z dzieckiem i osób niepełnosprawnych. Dla kamperów przewidziano najazdowy punkt zrzutu nieczystości.

na terenie kempingu znajduje się sklep spożywczo-monopolowy.

Przykładowe ceny 2020

Opłata za osobę – 10,20-17 zł
Namiot – 12,75-40 zł
Samochód osobowy – 12,75-15 zł
Samochód osobowy, VAN (przystosowany do nocowania) 25,5-30 zł
Autocaravan – 34-40 zł
Samochód+Przyczepa campingowa – 34-40 zł
Podłączenie energii – 18 zł
Opłata sanitarna za pobyt zwierząt – 8,5-10 zł
Opłata klimatyczna – 1-2 zł

W związku z planowaną w okresie zimowo-wiosennym modernizacją pola campingowego, tj. budową parceli z przyłączami elektrycznymi oraz wodno-kanalizacyjnymi, cennik może być korygowany.

Kontakt:

Holiday Resort & Camping InterCamp’84
ul. Turystyczna 8e
84-360 Łeba
e-mail: recepcja@intercamp84.eu
tel. 503-041-838; 59 866 22 18

Zobacz na pełnej mapie InterCamp’84 – Łeba

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply