Jezioro Choczewskie

Posted by

Darmowe miejsce odpoczynku zorganizowane przez Lasy Państwowe nad Jeziorem Choczewskim. Dojazd nieco wyboisty i na końcowym odcinku piaszczysty ale samochody osobowe dają radę. Z udogodnień ta są tylko śmietniki ( ale na bieżąco opróżniane ). Zakaz rozniecania otwartego ognia ( choć są miejsca po ogniskach ). W trakcie naszego pobytu odwiedził nas na kładzie sympatyczny pan strażak który kontrolował przestrzeganie tego zakazu . Bardzo wygodny dostęp do wody, woda czysta i ciepła. Dno schodzi łagodnie i jest piaszczyste zachęcające do kąpieli z dzieciakami. W trakcie dnia było trochę miejscowych którzy korzystali z uroków tego miejsca ale na noc byliśmy już sami poza kilkoma samochodami wędkarzy których nie widzieliśmy. W weekendy może być tłoczno bo to fajne miejsce kąpielowe.

GPS: 54.74226, 17.93731

Dodał: Siwo Brody

Zobacz na pełnej mapie Jezioro Choczewskie

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Pobyt 25.07,2020 Dojazd poprawiony, szutrówka szeroka dla każdego pojazdu, miejsca naprawdę sporo, woda i dno czyste, tylko jechać i biwakować.

Leave a Reply