Już ponad 50 firm na liście wystawców Caravans Salon Poland

Posted by

Największe targi caravaningowe w Polsce – Caravans Salon w Poznaniu dopiero pod koniec października, tymczasem lista zgłoszonych oraz deklarujących swój udział wystawców szybko rośnie. Już dziś ponad 50 firm z branży caravaningowej zgłosiło swój udział w imprezie. W tym gronie znajdziemy zarówno największych dealerów czy producentów kamperów i przyczep, jak również szereg mniejszych firm w różny sposób związanych z branżą caravaningu i turystyki. Warto dodać, że w tym roku powierzchnia wystawiennicza targów powiększyła się o dwa pawilony.

Lista wystawców Caravans Salon wciąż rośnie!

Liczba zgłoszonych wystawców Caravans Salon Poland w Poznaniu przekroczyła już 50 firm. Co najmniej drugie tyle zadeklarowało swoją obecność a zgłoszeń przybywa z dnia na dzień. Targi są zaplanowane na 26-29 października, więc tak wczesna pora zgłoszeń świadczy o dużym zainteresowaniu wystawców i randze Poznańskiej imprezy, na której każdy chce się zaprezentować.

Wśród zgłoszonych firm znajdziemy „dużych graczy”, dealerów i producentów, takich jak Hobby, Rapido, Campery Wadowscy, CarGO, Hymer Poznań, Grupa Elcamp, WCC, X-Camp czy Pro Camp/Kanus. Nie brakuje też polskich producentów zabudów i innego typu rozwiązań dla caravaningu: np. Vannado, Red Rocket, Camper4Mountain czy Wavecamper.

Na liście znajdziemy też całą gamę firm zajmujących się akcesoriami, technologią i usługami dla caravaningu i turystyki. Pojawiają się również firmy z zakresu offroadu, co jest związane z nową Strefą Offroad/RTO na tegorocznej edycji targów. Spotkamy tu firmy takie jak: Rafi Garage, Ocean Cross czy Uszyję na Miarę.

Dodatkowa powierzchnia już się zapełnia

W tym roku targi Caravans Salon w Poznaniu będą jeszcze większe. Na ekspozycję zostały przeznaczone dodatkowe dwa pawilony – nr 7 i 8 co zwiększyło możliwości ekspozycji do ponad 45 000 m2. To właśnie w jednym z nowych pawilonów powstanie nowa Strefa OFFROAD/RTO.

„Na tegoroczną edycję zwiększyliśmy nasze możliwości wystawiennicze o dwa pawilony. Teraz Caravans Salon będzie zajmować już 7 hal wystawienniczych. Już dziś zaczynamy wypełniać tą dodatkową przestrzeń na przykład Strefą Offroad. Jest też sporo zapytań i zgłoszeń od nowych firm, których jeszcze w Poznaniu nie oglądaliśmy, wiec pewnie już niedługo zagospodarujemy tę dodatkową przestrzeń w całości.” – Podkreśla Miłosz Jankowiak.

Jest duża szansa, że w tym roku w Poznaniu zobaczymy o wiele więcej wystawców niż podczas rekordowej ubiegłorocznej edycji. 7 pawilonów caravaningu uzupełnione o Yacht Salon, Tour Salon i Festival Śladami Marzeń to w sumie aż 11 pawilonów pełnych atrakcji dla fanów caravaningu i turystyki.

Bilety na targi w niższych, przedsprzedażowych cenach są już dostępne online: https://caravanssalon.pl/pl/dla-zwiedzajacych/bilety/?utm_source=Facebook_ruch&utm_medium=CPC&utm_campaign=Film_FB_zasi%C4%99g_maj

Caravans Salon Poland odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 26 do 29 października. Więcej o targach: https://mtp.pl/pl

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply